Výroba šperkov na mieru

Výroba šperku je vždy po konzultácií a prianí zákazníka.

Na začiatku môže zahŕňať jednoduchú skicu, 3d návrh, fotografiu, až po technický výkres (v akejkoľvek forme - písomná, digitálna)

Zákazník nikdy nie je obmedzený tým, že by si nemohol doniesť vlastný návrh alebo materiál! Alebo len predstavu o tom aký šperk by si prial, či už pre seba alebo pre svojích blízkych.
Výroba šperkov nie je obmedzená počtom kusov, alebo jej obtiažnosti pri výrobe. Pri výrobe šperkov používam rôzne typy materiálov, zlato, striebro, (platinu), drevo, mamutovinu, plasty, karbón, vosk, oceľ, titan, rôzne druhy kameňov (drahokamov, polodrahokamov) sklo, atď.

  • Minimálna doba na výrobu šperku je 14 dní. Ak si ale zákazník praje, je možne vyrobiť podľa obtiažnosti šperk aj do 24hodín.
  • Pri výrobe jedinečného šperku je zachovávaná jeho diskrétnosť- autorské práva (nebudú mnou vytvorené žiadne kópie) alebo prípadne, zverejnený šperk.
  • Pri výrobe technického šperku pracujem s presnosťou 0.05mm, v určitých prípadoch aj 0.01mm ( zahŕňa technologické vlastnosti materiálu - alebo pracovného postupu, nutného na jeho výrobu).
  • Šperk je vždy odovzdávaný v darčekovej krabičke, pokiaľ si ale zákazník nepraje inak.

Ukážka našich prác

Ak si zákazník praje je možné vytvoriť aj foto-video záznam šperku, alebo jeho výroby.


Máte iné predstavy o šperku ako ponúka trh?

Nenechajte sa obmedzovať. Nadizajnujem a vyrobím vám šperk, ktorý bude presne podľa vašich predstáv.

Napíšte mi