O mne

Volám sa Peter Grabec.

Naše práce sa nachádzajú po celom svete, v súkromných zbierkách, alebo v exkluzívnych klenotníctvach.

Sú vyrobené predovšetkým pre radosť a lásku, tak aby každý deň pripomenuli ten jedinečný okamih, vzácnosť, a lásku pre ktorú boli vytvorené.

Sú vyrobené pre Vás, podľa Vás, a vždy prezentujú Vás samotných. A ja Vám! za to ďakujem.

Narodil som sa na Slovensku v roku 1981.

Vyštudoval som SOŠ - odbor zlatník-klenotník. Už 20 rokov pracujem vo svojom odbore ako zlatník-klenotník. Celých 20 rokov sa snažím vzdelávať a posúvať svoju odbornosť k dokonalosti, a to cez dokonalé umenie ručnej práce, až po výrobu pomocou najmodernejších technológií (cad, cam, laser, sústruh, cnc - obrábanie diamantom, odlievanie drahých kovov, až po vývoj nových zliatin, osádzanie drahých kameňov atď).

Počas svojej praxe som školil majstrov odborného výcviku (zlatník-klenotník) odbor odlievanie a výroba foriem Spojené Stredná Škola Mokrohájska-Bratislava. V roku 2010 som vyhral prvé miesto v Slovenskom zlatom šperku a nasledujúcej súťaži som sa stal porotcom v tejto súťaži. Úspešne som absolvoval kurzy, ako na Slovensku, tak aj v zahraničí: Photoshop, Deskproto, 3DS Max, RDWorks, Osádzanie kameňov.

Vyrábal a osádzal som jedny z najväčších diamantov a smaragdov na Slovensku 10ct.a viac, ktorých cena presahuje 100.000 €/ks. Vyrobil a osadil som prsteň s prírodným rubínom ktorého cena presahovala 600.000 €.

Ukážka našich prác

Ak si zákazník praje je možné vytvoriť aj foto-video záznam šperku, alebo jeho výroby.


Máte iné predstavy o šperku ako ponúka trh?

Nenechajte sa obmedzovať. Nadizajnujem a vyrobím vám šperk, ktorý bude presne podľa vašich predstáv.

Napíšte mi